Na Hiszpana, czyli stosunek międzypiersiowy

Pozycja na Hiszpana to nic innego jak stymulacja penisa poprzez umieszczenie go między piersiami partnerki. Może sprawić dużo przyjemności zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Wszystko zależy od techniki, połączenia z innego rodzaju stymulacjami i wyobraźni ?

 

Jak wygląda?

Seks hiszpański polega na umieszczeniu penisa między ściśniętymi piersiami. Nie wydaje się to bardzo skomplikowane, ale należy nabrać trochę wprawy i poznać techniki. Sunięcie członka po szczelinie między piersiami może dostarczyć niesamowitych doznań, porównywalnych dla niektórych do stosunku pochwowego. Kobieta w tym wszystkim nie jest stratna, ponieważ stymulacja okolic piersi, a w szczególności sutków może dać wiele przyjemności, a nawet doprowadzić kobietę do orgazmu. I wbrew pozorom nie potrzeba do tego biustu w rozmiarze DD.

 

Do seksu na hiszpana poleca się używać lubrykantów lub olejków do masażu, aby zapewnić odpowiedni poślizg. Nie można jednak przesadzać z ich ilością, aby nie stracić możliwości odczuwania stymulacji.

 

Wariacje

Najpopularniejsza opcja stosunku międzypiersiowego to taka, kiedy kobieta leży na plecach, a mężczyzna klęka nad nią wsuwając członka między piersi. Kobieta ściska piersi, a mężczyzna wykonuje ruchy frakcyjne. Dla urozmaicenia można dodać tu pieszczoty oralne, a gdy mężczyzna odwróci się jak do pozycji 69 może zająć się też stymulacją łechtaczki.

Wariacja, która jest preferowana przez mężczyzn ze względu nie tylko na łatwość, ale też walory wizualne to ta, kiedy kobieta klęczy przed mężczyzną. Jeśli partner należy do wysokich, kobieta może też usiąść na łóżku lub krześle. W tym przypadku to mężczyzna może być tą osobą przytrzymującą i ściskającą piersi. Może je także dodatkowo stymulować.

 

Nie bójcie się też eksperymentować z gadżetami. Przecież podczas seksu na Hiszpana kobieta może użyć kulek gejszy lub masażerów, by dodatkowo podnieść temperaturę. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

 

Niewątpliwym atutem, oprócz samego faktu przyjemności, jest na pewno kwestia tego, że stosunek międzypiersiowy możemy odbyć podczas niedyspozycji partnerki z powodów zdrowotnych lub w związku z obawami utraty dziewictwa czy stosowania antykoncepcji.

Jeśli lubicie seks z finałem na ciele to zdecydowanie seks na hiszpana Wam się spodoba. W tym przypadku oboje partnerów widzi moment wytrysku co wielu osobom sprawia dużo satysfakcji.

Seks na hiszpana jest dobrym sposobem na urozmaicenie gry wstępnej, ale również jako główny stosunek.

Zainspirowani? To do dzieła! ?

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?