Tego nie mów facetowi w łóżku! 14 zdań, których on nie chce usłyszeć.

Te zwroty doprowadzają facetów do szaleństwa – ale nie w ten dobry sposób.

Łóżko jest jednym z tych miejsc, w których musisz zacząć traktować wyrażenie “Niech twoje czyny mówią więcej niż słowa” na poważnie. Zobacz 14 rzeczy, których żaden facet nie chce usłyszeć w łóżku:

 

 1. “Mój były lubił, kiedy to robiłam …”

Słowo kluczowe brzmi: “Twój były”. To ktoś, kto należał do twojej przeszłości i powinien tam być zamknięty. Nie wspominaj o nim, bo czar zmysłowej nocy pryśnie.

 

 1. “Nie, nie uważam, że rozmiar ma znaczenie.”

Bez względu na to, jak przekonywująco to mówisz, jeśli twój facet nie miał wcześniej żadnych problemów z obrazem swojego ciała, będzie je miał teraz – po tym, jak wypowiedziałaś przerażające słowo na „r” właśnie wtedy, gdy zabrać się do rzeczy.

 

 1. “Czy możemy to szybko załatwić?”

Nie ma znaczenia, czy w Zarze jest wyprzedaż – 80%, czy też Angelina Jolie puka do drzwi, nalegając, by przekazać ci całą swoją garderobę; cokolwiek to jest, jesteśmy prawie pewni, że może zaczekać.

 

 1. “To było urocze.”

Wata cukrowa jest urocza. Maraton filmowy Disneya jest uroczy. Wiesz, co nie jest? Seks ze swoim facetem. Nawet jeśli było uroczo, jesteśmy gotowi postawić wszystkie pieniądze na świecie, że nie chce tego usłyszeć.

 

 1. * Cisza *

Przerwana waszymi niespokojnymi oddechami. Po całej akcji nagle nie zamykaj buzi i nie każ mu się zastanawiać, jak źle mu się poszło, że nie może nawet uzyskać pobieżnej odpowiedzi.

 

 1. “Jak było?”

Nie, po prostu nie. Możemy się założyć, że nie jest w nastroju, aby wyjąć notes z wynikami i długopis i wygłosić dogłębną tezę o tym, jak, kiedy i co się działało i jakie są kluczowe obszary  do poprawy.

 

 1. “Ile razy ci mówiłam? Nie tak!”

Zwolnij, szefowo. Daj sobie spokój z wizerunkiem nielubianej nauczycielki i spróbuj zamiast tego użyć łagodniejszego tonu.

 

 1. „Kiedy skończysz?”

Seks ma sprawić, że poczujemy się bliżsi niż kiedykolwiek, ale kiedy to usłyszy, straci cały zapał. Do tego momentu, zakładał, że oboje dobrze się bawicie, a kiedy zadasz to pytanie, ma wrażenie, że odliczasz sekundy, aż skończy, co sprawia, że ​​czuje się okropnie

 

 1. “Ooo … Nie! Ale byłeś blisko!”

Facet chce żebyś dała mi szansę, ale kiedy usłyszy coś takiego, może odnieść wrażenie, że nawet nie pozwalasz mu spróbować i że nie doceniasz jego umiejętności. Zamiast tego skoncentruj się na pozytywnym komentarzu.

 

 1. „Zawsze miałeś tu pieprzyk?”

Zabijesz mu ćwieka. Jego koncentracja spadnie i trzeba będzie znów się rozgrzewać. Dlatego jeśli nie zauważyłaś czegoś naprawdę dziwnego, poczekaj z komentarzem do końca baraszkowania.

 

 1. „Myślałam, żeby w kuchni zrobić ściany o kolorze kremowym, co myślisz?”

Jasne, będą świetnie pasować do świerkowych szafek – nie pomyślał nigdy żaden facet. A tak na serio, nawet jeśli Twoje myśli krążą po różnych tematach w czasie chwili uniesień, nie pokazuj mu tego.

 

 1. „Możesz zrobić to, co tak lubię?”

Facet potrzebuje konkretów. Nie domyśli się. Może i to fajne pole do flirtu, ale też ryzykowne w przypadku niedogadania. Jeśli naprawdę zależy Ci, żeby to dostać, po prostu powiedz.

 

 1. „Muszę siusiu”

Nie chodzi o to, by bronić Ci zaspokajania potrzeb fizjologicznych. Ale to niestety mocno psuje nastrój. Jeśli bardzo musisz iść do łazienki, powiedz po prostu, że zaraz wrócisz…

 

 1. „Powiedz mi, że jestem ładna”

Facet to nie piesek, nie będzie powtarzał sztuczek licząc na nagrodę w postaci przekąsek. Nie lubi jak mu się mówi co ma robić. Lepsza strategia? Powiedz, co Ty chcesz mu zrobić w tym momencie. Przeniesienie na fizyczne pragnienia zamiast na wygląd jest zdecydowanie lepsze.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?