Zabawki analne

Kto powiedział, że seks analny musi opierać się tylko na tradycyjnym wprowadzaniu penisa? Seks można urozmaicić, a dostępne zabawki erotyczne, dają nam ogromne pole do popisu. Dla kogo są te gadżety? Przede wszystkim dla tych, którzy nie lubią nudy, potrzebują urozmaiconej stymulacji i są chętni do eksperymentów. Przedstawiamy wam najlepsze zabawki do seksu analnego – korzystajcie do woli.

Korek analny

Najpopularniejszy i najprostszy w obsłudze gadżet do seksu analnego. Jego długość zazwyczaj odpowiada długości kciuka, a obwód to zaledwie kilka centymetrów. W sklepach znaleźć możemy korki proste lub zakrzywione, które użyte u kobiety stymulują punkt G, a u faceta – prostatę. Korek analny jest rozszerzone u podstawy, co daje pewien punkt ograniczający, powyżej którego nie można włożyć go już głębiej. Stosować można je dwojako: samodzielnie, jako formę delikatnej stymulacji lub jako przygotowanie do silniejszych doznań i rozszerzenie odbytu.

Dildo analne

Dildo to już wyższa szkoła jazdy. Jego kształt i rozmiar czasami do złudzenia przypomina naturalnego penisa. Można nim operować dość głęboko, a jakość odczuwanej przyjemności zadowoli każdego. Dildo analne spełnia niekiedy dwojaką funkcję.  Może być połączone z dildo dopochwowym i stanowi z nim integralną całość. W ten właśnie sposób możliwe jest dostarczanie sobie przyjemności na dwie dziurki.

Kulki analne

Kulki analne swoim wyglądem przypominają dilda, ale jak sama nazwa wskazuje, zabawka ta jest zbudowana z połączonych ze sobą kul, które przypominają nawleczone na nitkę koraliki. Koraliki przybierają różne formy, czasami przewężenia między kulami są niewielkie, innym razem mamy wrażenie, że kule są osobno i trzyma je tylko cienki fragment tworzywa. W każdym przypadku jednak kulki analne dają niesamowite wrażenia, nie są zbyt duże, nie powodują dyskomfortu, a wręcz przeciwnie – ich pieszczoty mogą sprawić, że dosłownie zaczniesz się rozpływać.

Wibrator analny

Wibrator, to dildo, któremu nadano „moc”. Moc ta pochodzi z zasilania bateriami, dzięki którym wibrator, wykonuje ruchy wibracyjne lub rotacyjne. Wibrator analny to doskonała propozycja dla osób, które chcą się bawić same i mieć wrażenie, że przyjemność dostarczana jest z zewnątrz. Występują w wersjach zarówno dla Pań, jak i dla Panów, jednak różnice są zazwyczaj tylko w nazewnictwie, chyba, że dany wibrator jest przeznaczony głównie do stymulacji prostaty. Wibratory analne różnią się nieco od tych dopochwowych, przede wszystkim tym, że ich główka jest węższa, co ma na celu ułatwienie wprowadzania zabawki do odbytu.

Zabawki analne mają na celu dostarczanie nam przyjemności innej, niż znaliśmy dotychczas. Urozmaicony seks, to większa przyjemność, a o to przecież w naszym życiu chodzi.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?