Znaczenie 5 najpopularniejszych snów seksualnych

Naukowcy odkryli, że sny seksualne są niesamowicie powszechne, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Osiem procent naszych snów dotyczy seksu, co może nie brzmieć jakby to było dużo, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że spędzamy tylko dwie godziny śniąc każdej nocy. To oznacza, że ​​spędzamy około 58,4 godziny każdego roku marząc, że jesteśmy nago i zabawiamy się z nieznajomymi. Nie chcesz wiedzieć, co to wszystko oznacza?

Mimo że niektórzy naukowcy uważają, że sny nie mają znaczenia i są jedynie wytworem losowo uruchamianych neuronów, psycholodzy spędzili ponad sto lat szukając sensu wspólnych snów i wymyślili całkiem solidne i powszechnie akceptowalne interpretacje.

Tak więc wzięliśmy pod lupę te 5 najpopularniejszych. Sprawdź:

 

ZDRADA

Czy zdarzyło Ci się kiedyś obudzić z poczuciem winy z powodu snu, w którym zdradziłeś swojego partnera, nawet jeśli nigdy nie zrobiłbyś tego w prawdziwym życiu? Dobra wiadomość jest taka, że zdrada podczas snu zwykle nie ma nic wspólnego z chęcią zdrady w życiu realnym. Zamiast tego zazwyczaj chodzi o brak bezpieczeństwa.

Zdrada partnera

Oznaczać to może, że naruszyłeś swoje przekonania lub uczciwość lub wydarzyła się sytuacja, w której byłeś nieuczciwy. Ale te sny mogą również odzwierciedlać intensywność twojej seksualnej pasji, w której odkrywasz obszary swojej seksualności.

Całowanie się z osobą w związku

Pragniesz być w związku i doświadczyć miłości, możesz być seksualnie pobudzony i pragnąć obudzić swoją namiętność.

Bycie zdradzonym przez partnera

Stanowi to o braku uwagi ze strony partnera, obawami przed rozstaniem lub obawami, czy Twój partner sprawdzi się przy przyszłościowych planach.

 

CAŁOWANIE

W świecie interpretacji snów, nawet coś takiego jak niewinny całus może mieć miliard różnych, trudnych znaczeń na temat twojego wewnętrznego ja i / lub Twojego pożądania.

Całowanie byłego/byłej

Oznacza to, że spoglądasz wstecz na pozytywne doświadczenia i dobre czasy, które dzieliłeś ze swoją przeszłą miłością. To marzenie może być wywołane przez jakąś istotną zmianę w twoim obecnym związku i jak daleko zaszedłeś w porównaniu do przeszłości.

Całowanie przyjaciela/przyjaciółki

Pokazuje twój szacunek i uwielbienie dla twojego przyjaciela. Skorzystaj z tej wiedzy, aby pocieszyć się podczas pierwszych niezręcznych chwil, kiedy zobaczysz swojego przyjaciela po tym jak całowaliście się w Twoim śnie. Chodziło przecież o szacunek.

Całowanie z nieznajomym

Jeśli jesteś całowana przez nieznajomego, wtedy twoim marzeniem jest samopoznanie. Musisz lepiej poznać jakiś aspekt siebie.

 

NAGOŚĆ

Zwykle nagośćć wiąże się to z niepokojem, ale czy tak też jest we śnie?

Niespodziewanie stajesz się nagi i jesteś przerażony

Ten sen może pokazywać poczucie bezradności lub utratę czujności w życiu. Nagość również symbolizuje … nieumiejętność lub brak gotowości na jakieś ważne zadanie.

Niespodziewanie stajesz się nagi, ale Ci to nie przeszkadza

Nie masz nic do ukrycia i jesteś dumny z tego, kim jesteś … marzenie odnosi się do twojej szczerości, otwartości i beztroskiej natury.

Niespodziewanie stajesz się nagi, ale nikt tego nie zauważa

Twoje obawy lub niepokoje są twoimi własnymi projekcjami, nikt nie widzi to w ten sam sposób. Możesz wyolbrzymiać i robić problem z niczego.

 

ORGAZM

Stanowiący “ekscytujący koniec czegoś” śnienie o orgazmie stanowi 4% w przypadku mężczyzn i kobiet. Dodatkowo kobiety deklarowały, że we śnie orgazmem cieszyły się towarzyszące im postacie, a nie one same.

 

UWODZENIE

Uwodzenie we śnie oznacza, że Twoja podświadomość mówi Ci, byś był bardziej namiętny i bezpośredni w stosunku do swoich potrzeb seksualnych. Alternatywnie, sen może oznaczać, że jesteś nakłaniany do robienia czegoś, czego naprawdę nie chcesz robić.  Ale co, jeśli coś, czego naprawdę nie chcesz robić, to być bardziej namiętnym i bezpośrednim z twoimi potrzebami seksualnymi?

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?