Zwiększ rozkosz z pierścieniem wibrującym!

Wibrujące pierścienie są świetnym dodatkiem do igraszek, który nie angażuje dłoni, a dodatkowo stymuluje i zapewnia przyjemność.

 

Jak wygląda podstawowy pierścień wibrujący?

Zwykle jest to pierścień wykonany z elastycznej gumy lub skóry, która jest dopasowana do penisa lub dildo, i posiada mały wibrator przyłączony do tego pierścienia. Po włączeniu może stymulować albo osobę noszącą pierścień, a jeśli odbywa się to podczas stosunku to jest to także dodatkowa stymulacja dla partnerki.

Niektóre pierścienie są wyposażone w dwa silniki i mogą w tym samym czasie stymulować oboje partnerów.
Na rynku możemy dostać różne rodzaje pierścieni. Główne różnice jakie między nimi występują to materiał, rozmiar czy moc silnika oraz w jaki sposób można go zamontować. Materiały, z jakich wykonane są pierścienie to guma, czasami z mieszanką silikonu, bądź też skóry. Te ostatnie są bardziej trwałe, ale niestety nie ma opcji regulacji.


Jak działa pierścień wibracyjny?

W większości przypadków, im większy silnik, tym więcej czuć. Należy pamiętać, że wiele pierścieni jest jednorazowego użytku, co oznacza, że baterie działają ok. 30 minut i nie można wymienić baterii. Dla osób, którym spodobała się ta zabawka, warto wyposażyć się w model, który posiada zdejmowany wibrator i baterie mogą być wymieniane.


Mocowanie pierścienia
Pierścień może być regulowany ze względu na swoją elastyczność lub może mieć zatrzaski, rzep czy inny mechanizm do zmiany rozmiaru. Większość pierścieni mocuje się wokół nasady penisa, a przed moszną. Niektóre można umieścić za moszną. To zależy od osobistych preferencji. Niektóre wibrujące pierścienie mogą mieć dodatkowe pasy, aby przyczepić je wokół moszny. Ponieważ wibracje są często odczuwalne przez pasy, te pierścienie mają oferować dodatkową stymulację.
Jak wybrać Pierścień wibracyjny?
Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś pierścienia, zacznij od tych niedrogich, aby zobaczyć czy polubisz uczucie.
Jeśli używasz pierścienia podczas masturbacji, możesz ustawić silnik dokładnie tam, gdzie chcesz go poczuć.
Jeśli natomiast używasz go, aby zapewnić stymulację dla swojej partnerki podczas stosunku to dobrym pomysłem jest, by użyć tego o większej mocy i tego z większą powierzchnią.


Uwaga na rozmiary pierścieni na penisy. Większość z nich jest zaprojektowana tak, aby pasować na  średni rozmiar penisa. Jeśli Twój penis jest grubszy lub chudszy niż przeciętny, upewnij się, aby dostać się pierścień, który jest regulowany. Pierścień, który jest zbyt skromny będzie bardziej irytujący niż stymulujący. Pierścień, który jest zbyt luźny może się przesuwać.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?