Pulsator – lepszy wibrator

Kilka lat temu na rynku pojawił się nowy typ zabawki erotycznej – pulsator. Jest uważany za najbardziej innowacyjny gadżet w branży erotycznej od czasów pierwszego elektrycznego wibratora z XX w.
Minęły czasy kiedy akcesoria erotyczne dostępne były tylko w przerysowanych i naturalistycznych kształtach, siłą rzeczy kojarzonymi tylko i wyłącznie z przemysłem pornograficznym. Od kilkunastu lat możemy zakupić dobrze wyglądający i dyskretny gadżet, który nie koniecznie od razu kojarzy się z seksem.

Pulsator lepszy od wibratora?
Pulsator, jak sama nazwa wskazuje – pulsuje, w przeciwieństwie do wibratora, któremu towarzyszą wibracje. Zasilanie pulsatora jest oparte o pracę elektromagnesu, który powoduje przesuwanie się zabawki naprzemiennie w przód i w tył. Plusem niewątpliwie jest możliwość stymulacji większego obszaru ciała. Lepiej też niż wibrator stymuluje penetrację podczas stosunku.
Pulsatory nadadzą się do zabaw solo, ale też są idealnym dodatkiem dla par.

Połączenie pulsatora i wibratora
Producenci postanowili połączyć działanie wibratora i pulsatora. Taki mix ma dwa silniki, jeden podczas penetracji pulsuje, a wypustka u podstawy wibruje pieszcząc wejście do pochwy.

pulsator waginalny
Stworzony, aby zapewniać podobne do naturalnych wrażenia dzięki ruchom posuwistym. Jego smukła budowa ułatwia wprowadzanie do waginy. Najlepsze efekty daje podczas stymulowania wejścia do pochwy oraz jej wnętrza.

pulsator analny
Przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ jego budowa dopasowana jest do anatomii obojga płci. Zaprojektowany został z myślą o pieszczotach analnych, ale sprawdzi się też przy pieszczeniu pochwy. Użytkowanie jest bezpieczne, ponieważ nasada jest wystarczająco szeroka, by zapobiec przedostaniu się pulsatora do wnętrza odbytu.

pulsator waginalno-analny
Na rynku można znaleźć również uniwersalne modele przeznaczone do pieszczot waginalno-analnych. Takie rozwiązanie spełni się zarówno podczas samodzielnej masturbacji, jak i pieszczot we dwoje.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?