Zagraj w “Sekrety Nocy”

Chcielibyście zaszaleć w sypialni, może trochę urozmaicić codzienną rutynę. Poniższa gra pozwoli wytworzyć zmysłową i intymną atmosferę, powolutku doprowadzając Was do obłędu i pragnienia własnych ciał.


Co znajdziesz w pudełku?

1. Kajdanki z kolorowym futerkiem (1 sztuka).

2. Wibrator.

3. Opaska oraz karty: przyjemności i rozkoszy (łącznie 42 sztuki kart).

4. Dwustronna plansza: Flirt i podniecenie oraz Ekstaza i spełnienie.
Gra ta ma dwie plansze. Pierwsza z nich to „Flirt i podniecenie”. Ma ona na celu rozluźnić atmosferę i wprowadzić trochę zmysłowości. Druga plansza – „Ekstaza i spełnienie” – ma za zadanie rozgrzać Was do czerwoności! 😉

Żeby przeciągnąć etap podniecenia, seks można uprawiać dopiero po zakończeniu gry. Jeśli nie dacie się oprzeć – przegraliście (chociaż z drugiej strony co to za przegrana ;))

Kolejne pola na planszy wskazują na zadanie jakie należy wykonać. Polecenia te są różne, jedne łagodniejsze, inne pikantniejsze. Niektóre z nich wykorzystują gadżety, które znajdują się w zestawie.

Przykładowe karty:

Przykładowa karta przyjemności dla Niej:
Zawiąż oczy partnerowi i skieruj jego ręce na wybrane miejsce na ciele.
Jeżeli odgadnie co to za miejsce, ma prawo Cię tam pieścić. Jeżeli nie, daj mu klapsa.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niego:
Czy lubisz, gdy Twoja Partnerka błaga o więcej?
Zawiąż jej oczy, połóż na plecach i pieść wibratorem jej łechtaczkę i zewnętrzne części łona.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niej:
Czy chcesz zobaczyć rozpalonego do białości mężczyznę? Skrępuj ręce partnera z tyłu kajdankami, i posadź go na krześle. Gdy już będzie siedział nagi przed Tobą, pieść go i ocieraj się zmysłowo całym ciałem.

W zamian za powstrzymanie się od natychmiastowego seksu, macie ekscytujące i pikantne zadania do wykonania! Dzięki kartom i wzajemnym pieszczotom najróżniejszego rodzaju sięgniecie bram nieba jeszcze zanim zaczniecie się kochać! A gdy już nadejdzie TEN WYCZEKANY MOMENT SPEŁNIENIA – eksplodujecie z nieznana dotąd siłą!

Grę wygrywa osoba, która jako pierwsza osiągnie koniec planszy “Ekstaza i spełnienie”. Nagrodą jest spędzenie reszty wieczoru i nocy z Partnerem/Partnerką na warunkach określonych przez zwycięzcę!

 

Sekrety nocy są idealne jako prezent dla Ukochanej/Ukochanego! Albo na wieczór panieński lub kawalerski! Grę kupisz tutaj

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?