10 zasad kupowania prezentów erotycznych

Co musisz brać pod uwagę, jeśli chcesz kogoś obdarować niegrzecznym prezentem? Jak sprawić, by druga osoba była zadowolona z podarku? Zanim wydasz pieniądze, zastanów się więc czy warto. Poniżej kilka rad jak dobrze dobrać prezent erotyczny:

1.     Oceń osobowość obdarowywanego

Jeśli Twój znajomy/znajoma nie należy do osób wyjątkowo otwartych na tematy seksualne może źle przyjąć taki prezent. Zastanów się więc czy aby na pewno taki podarek ją ucieszy, a przynajmniej nie obrazi. Podstawową zasadą jaką musisz się kierować jest szacunek do tej osoby i akceptacja tego, że jej poziom otwartości seksualnej to indywidualna kwestia.

 

2.     Dobierz prezent do okoliczności

Dobierz prezent do okoliczności. Singielkom nie kupuj zabawek dla par, osobom nie akceptującym seksu analnego – zabawek analnych. Pamiętaj też, że dzień babci czy dziadka to nieodpowiednia pora na takie prezenty 😉 zdecydowanie lepsze są do obdarowywania erotycznymi prezentami są Walentynki czy dzień kobiet 🙂

 

3.     Jakość ponad oszczędnością

Pamiętaj, że jakość idzie w parze z ceną. Zazwyczaj więc najtańsze gadżety erotyczne są wykonane z gorszych materiałów, często zawierających niebezpieczne dla ciała substancje. Jeśli już decydujesz się kupić zabawkę erotyczną, postaw na szkło, silikon medyczny czy stal. W końcu chcemy, by osoba obdarowywana była zadowolona z prezentu i cieszyła się nim jak najdłużej.

 

4.     Myśl egoistycznie

Załóż, że prezent mógłby być dla Ciebie. Nie kupuj bezużytecznych gadżetów, a coś czego sam/sama chciałbyś/chciałabyś użyć. Oczywiście warto też myśleć o osobie, dla której ten prezent będzie przeznaczony, jednak postawmy się na jej miejscu. Gadżet powinien nie tylko działać, ale też wizualnie dobrze się prezentować.

 

5.     Dobierz poziom zaawansowania

Jeśli Twój znajomy jest „zielony” w te klocki, nie kupuj zaawansowanego sprzętu. Na początek jego przygody dobrym pomysłem są zmysłowe prezenty takie jak olejki do masażu, świece czy kulki gejszy, które mają również działanie prozdrowotne. Miej jednak na uwadze, że dana zabawka jej nie urazi.

 

6.     Pilnuj budżetu

Zaplanuj sobie kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na prezent i się jej trzymaj. Sex shopy mają bogatą ofertę więc na pewno znajdziesz coś w odpowiedniej cenie.

7.     Sprawdź opinie

Przed zakupem danego produktu przeczytaj recenzje w internecie, oczywiście odsiewając fejkowe opinie. Jeśli jednak jakieś hasło pojawia się nazbyt często, może być w nim ziarno prawdy. Nawet te najdroższe gadżety mogą mieć w sobie wady. Jeśli masz zaufanie do jakiejś marki to ona będzie dobrym wyborem. Niektóre z firm dają nawet gwarancje na swoje gadżety. Zastanów się więc dwa razy, zanim coś kupisz.

 

8.     Czytaj opakowania

To zdecydowanie jedna z ważniejszych rzeczy – opakowanie, a raczej co jest na nim napisane. Sprawdź czy materiał, z którego wykonany jest gadżet może być niebezpieczny. Nie ufaj materiałom o dziwnych nazwach, wybieraj te z atestem.

 

9.       Nie każdy prezent musi być materialny

Kto powiedział, że prezentem musi być rzecz? Może podaruj swojemu partnerowi orgazm, striptiz lub dłuuugiego loda 😉 Fajnym pomysłem są też buduarowe sesje zdjęciowe lub warsztaty kulinarne dla par. Zastanówcie się co spodoba się drugiej połówce 🙂

 

10.   Rozmiar uniwersalny nie istnieje

Czy chodzi o bieliznę czy pierścienie na penisa – nie sugeruj się rozmiarem uniwersalnym. Wszystko będzie wyglądać dobrze i działać poprawnie jeśli tylko dopasujecie rozmiar.
Jesteś już przygotowany do zakupów, a więc idealny prezent kupisz tutaj

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?