Recenzja zestawu WE-VIBE TANGO PLEASURE MATE

To trzyczęściowy zestaw składający się z silnego wibratora mini-wibe Tango oraz dwóch silikonowych kształtek Glow i Dusk. Wibrator jest wykonany z bezpiecznego termoplastycznego poliwęglanu, przeznaczonego tylko do celów medycznych. Jest wodoodporny, posiada 8 rodzajów wibracji i co jest z pewnością jego zaletą, posiada wskaźnik niskiego poziomu energii. Jest zasilany akumulatorkami, które ładuje się przez 90 minut, by potem móc na 2 godziny przenieść nas do strefy przyjemności.

Zestaw będzie doskonale sprawdzał się zarówno dla tych z was, które zdecydowały się na taką zabawkę po raz pierwszy, jak i bardziej doświadczonym kobietom, które zechcą zasmakować w nowych rodzajach rozkoszy.


Można używać go samego, do stymulacji zewnętrznej, albo z wykorzystaniem kształtek do stymulacji wewnętrznej. Kształtki zostały tak dopasowane, aby móc ich używać zarówno do stymulacji pochwy, jak i odbytu. Glow ma odpowiednio wyprofilowane zakończenie, by móc za jego pomocą stymulować punkt G. Jego końcówka jest miękka, a uchwyt twardy i sztywny, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Z kolei kształtka Dusk ma stożkową formę, co pozwala na łagodne wprowadzanie do odbytu, dzięki czemu doskonale nadaje się do pierwszych prób stosunku analnego.


Zestaw ten można używać na kilka sposobów i jest odpowiedni zarówno do czerpania przyjemności w wydaniu solo, jak i przez pary. Z pewnością kompleksowo zaspokoi potrzeby wielu osób. Da satysfakcję zarówno amatorkom łechtaczkowych pieszczot, jak i penetracji. Możliwość wyboru rodzajów wibracji pozwala na dozowanie sobie przyjemności. Obydwie końcówki przeznaczone do penetracji, są wykonane z materiału, który jest sztywny przy nasadzie i giętki na końcu, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort stymulacji.

Co prawda cena nie jest najniższa, ale dostajemy trzy urządzenia, wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznego tworzywa, które nie powoduje uczuleń i reakcji alergicznych, a jego design z pewnością zaspokoi potrzeby estetyczne wielu z was.

Kupcie zestaw tutaj.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?