Fetyszyzm: gdy klasyczny seks to za mało

Fetyszyzm: gdy klasyczny seks to za mało

5 (100%) 1 vote

Fetyszyzm to rodzaj parafilii, który polega na uzyskiwaniu seksualnej satysfakcji głównie (albo wyłącznie) w wyniku kontaktu z obiektem, który nas pobudza – fetyszem.

Chcesz wiedzieć więcej?

Najbardziej popularny fetyszyzm to oczywiście widok kobiecych szpilek podczas seksu (altocalciphilia). Kiedy kobieta ma je na nogach, dotyka nim mężczyzny, a ten szaleje.

Jest również wielu mężczyzn, dla których fetyszem jest wąchanie nieseksualnych części ciała (nasofilia) – włosów, pach, stóp itp.

Bardzo znanym i coraz częściej praktykowanym fetyszem jest masochizm, czyli zadawanie bólu, poniżanie i zniewolenie. Istnieją mężczyźni, którzy tylko wtedy, gdy kobieta ich bije i poniża, osiągają pełne zadowolenie. Jako ciekawostkę warto dodać, że najbardziej niebezpieczną formą masochizmu jest asfiksjofilia (podduszanie). Miłośnicy tego rodzaju doznań podczas masturbacji pozbawiają się tlenu w kontrolowany sposób.

Znamy również fetysz, który dla wielu jest obrzydliwy. Niektórzy nie osiągną pełnego zadowolenia seksualnego, jeśli nie oddadzą moczu na swojego partnera, albo go nie wypiją (urofilia).

Są też ludzie, których pociągają pluszowe zabawki, pluszowe kostiumy. Jedni wolą przebieranki, inni zaś wykorzystują pluszowe zabawki do zaspokajania się (pluszofilia).

Klizmafilia – a czy ten termin coś Wam mówi? To również dla wielu bardzo obrzydliwy rodzaj fetyszyzmu. Jednak fanów tego typu „zabaw” przybywa. Klizmafilia to nic innego jak osiąganie satysfakcji seksualnej poprzez stosowanie doodbytniczych wlewów… Tak, podnieca ich lewatywa.

Triolizm – chyba najbardziej znana forma fetyszyzmu. To popularny trójkącik, o którym raczej nie trzeba opowiadać.

Istnieją osoby, które czerpią satysfakcję tylko i wyłącznie, kiedy bzykają się w miejscach publicznych. To tzw. agrofilia.

Ostatni rodzaj fetyszyzmu, który chcemy Wam przedstawić, to ocieractwo. W tym przypadku raczej nie trzeba… wchodzić w szczegóły. Satysfakcję seksualną zainteresowana osoba czerpie przez ocieranie się o ciało OBCEJ osoby – najczęściej w windach, ciasnych przejściach, kolejkach i autobusach.

 

Źródło: bisex.com.pl

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?