Sex gadżety dla fetyszystów

Pracując w branży erotycznej, z czasem wiele rzeczy przestaje dziwić, stają się normą, jednak te gadżety nawet nas nieco zaskoczyły. Jesteście ciekawi, co znaleźliśmy w czeluściach sieci? Zapraszamy na przegląd sex zabawek dla fetyszystów.

Masturbator Alien – jest to produkt marki Fleshlight, która specjalizuje się w produkcji m.in. masturbatorów dla panów. Produkty Fleshlight w zależności od modelu mogą imitować kobiece usta, pochwę lub odbyt. Jednak dla niektórych seks z kobietą, nawet sztuczną i niekompletną to za mało. Masturbator Alien ma za zadanie przypominać pochwę kobiety (samicy) z obcej planety, jest wykonany z materiału superskin, który do złudzenia przypomina ludzką skórę. Na tym podobieństwo z kobiecą pochwą się kończy, otwór jest wyposażony w różne, zupełnie nierealistyczne wypustki, które mają za zadanie intensywnie stymulować członek. Pochwa jest koloru niebieskiego, niczym z filmu „Avatar”.

Źródło: google.com

Pochwa w stopie – tak dobrze przeczytaliście, gadżet ten to realistyczna stopa, w której znajdziemy imitację pochwy. Jest to produkt marki Sinthetics i powstał na specjalnie zamówienie jednego z klientów. Jak się jednak okazało, gadżet spotkał się z dużym zainteresowaniem i obecnie produkuje się go masowo. Fetysz stóp jest jednym z najczęściej spotykanych, zatem chyba nie ma się co dziwić. Stopa jest bardzo realistyczna, kupując ją, można wybrać odcień skóry oraz kolor lakieru, jaki znajdzie się na paznokciach. Obecnie zabawki tego typu oferuje nie tylko pomysłodawca, ale i wiele innych marek, zajmujących się produkcją sex gadżetów, jednak jeszcze żadna nie stworzyła gadżetu tak wiernie odpowiadającemu ludzkiej anatomii.

Źródło: google.com

Kulka do ust z penisem – teraz czas na gadżet dla Pań, chociaż w zasadzie mogą z niego korzystać osoby oby dwu płci. Jest to produkt marki Pipedream i z pewnością spodoba się kobietom, które lubią dominować. Polubią go też pary, które wykorzystują w sypialni dominację i uległość. Na pewno znajdą dla tego gadżetu wiele zastosowań. Jest to kulka, pełniąca funkcję knebla z dildem. Całość mocowana jest za pomocą regulowanych pasków. Osoba, używając zabawki, może zaspokajać partnera lub partnerkę bez możliwości mówienia. Zabawka jest wykonana z czarnego silikonu, a dodatkową zaletą produktu jest fakt, że paski można zapiąć na kluczyk, by w pełni zapanować nad drugą osobą.

Źródło: google.com

Maszyna do robienia loda – czyli masturbator imitujący seks oralny. Jest to gadżet marki MTX1 o finezyjnej nazwie Robotic Mounth. Wyposażony został w obrotowe kulki, funkcje wibracji i ssania. Doskonale oddaje wszystkie bodźce, zupełnie jak podczas tradycyjnego „loda”. Zabawka ta jest wyposażona w możliwość regulacji siły i tempa wibracji oraz ssania. Pozwala na różnicowanie doznań w zależności od humoru. MTX1 jest wyposażony w pilota, tak by korzystać z niego w pełni komfortowo. Wadą produktu jest połączenie pilota z masturbatorem poprzez przewód, no ale panowie, musicie sobie jakoś z tym poradzić.

Źródło: google.com

Sztuczna błona dziewicza – ten wynalazek Japończyków, jak widać, sprawdza się nie tylko w Japonii. W kraju kwitnącej wiśni od kobiety, która wychodzi za mąż, wymaga się tego, aby była dziewicą, w europie sztuczna błona dziewicza jest wykorzystywana w zgoła innym celu, niż oszukanie partnera. Gadżet ten może być doskonałą okazją na zaspokojenie swoich ukrytych pragnień i fantazji, zarówno ze strony mężczyzn, jak i kobiet. Z pewnością wiele was, zastanawia się, jak taki gadżet działa? Otóż błonę wkłada się do pochwy, na 20 minut przed stosunkiem, tak by odpowiednio się w niej ulokowała. Mimo kontrowersji tej zabawki, na pewno znajdą się i jej fani.

Źródło: google.com

Peryskop do pochwy – dzięki temu gadżetowi wielu mężczyzn może spełnić swoje fantazje. Z zabawki ucieszy się na pewno też spora grupa kobiet, która po cichu marzyła o romansie z przystojnym lekarzem. Peryskop do pochwy to gadżet, dzięki któremu spojrzysz inaczej, dostrzeżesz więcej. Jednak możliwość dokładnego przyjrzenia się częścią intymnym partnerki, to nie jedyna przyjemność, jaka płynie z tego gadżetu. Otóż wziernik, który penetruje pochwę, jest wyposażony w funkcję wibracji, by zapewnić ciekawe doznania nie tylko osobie, która ogląda, ale i tej, która jest badana.

Źródło: google.com

Religijne seks zabawki – szczerze mówiąc, nie do końca dowierzaliśmy, że coś takiego w ogóle zostało wyprodukowane. Mowa o złotym dildo, zrobionym z krzyża. Pomijając kwestie natury moralnej i etycznej, pozostaje paradoks logiczny. Wedle kościoła seks ma służyć tylko i wyłącznie prokreacji, a wszystkie zabawki o charakterze seksualnym są potępiane. Może właśnie dlatego i na przekór doktrynie katolickiej niepokorny artysta owy sex gadżet wykonał?

Źródło: google.com

Wibrator symulujący seks oralny – tym razem wersja dla kobiet, mowa tutaj o produkcie marki Sqwell, który jest wyposażony w 10 silikonowych, obrotowych języków, które doskonale imitują pieszczoty oralne. Wibrator ma kilka możliwości ustawień, takich jak tempo i kierunek obrotów. Z pewnością spodoba się wszystkim miłośniczkom oralnych pieszczot.

Źródło: google.com

Teddy Love – z pewnością większość osób stwierdzi,że wszystkie przedmioty związane z dziećmi, działają antypodniecająco. Jednak na pewno znajdzie się grupa fetyszystów, których akcesoria dziecięce kręcą. Teddy Love to, jak mogłoby się wydawać, niepozorny pluszowy miś. Zabawka ta jednak potrafi usatysfakcjonować nawet duże dziewczynki. Nos misia wyposażony jest w wibrator, który pobudzają łechtaczkę, z kolei język futrzaka penetruje waginę. Jak widać zabawka ta jest równie funkcjonalna, jak facet i swoim wyglądem nie zdradza, do czego służy.

Źródło: google.com

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?