Wprowadzenie do zabaw analnych i fistingu

Istnieją różne sposoby wykorzystania odbytu do gry seksualnej: analna penetracja penisa (znana również jako „grecki seks”),penetracja palcem odbytu, penetracja za pomocą zatyczek/ korków analnych, rimming (stymulacja okolicy odbytu językiem) i fisting analny. Nie ma nic złego w jakiejkolwiek formie stymulacji analnej, o ile zostaną podjęte wystarczające środki ostrożności.. Należy pamiętać, że wstyd i niepewność często będzie ważnym czynnikiem, który należy rozważyć, gdy kobieta chce rozpocząć zabawy analne. Dobra komunikacja jest absolutną koniecznością.

 

zagrożenia i środki ostrożności
Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie formy stymulacji odbytu mogą przynieść dużo zabawy i są często uważane za bardzo intensywną formę uległości przez wielu uległych mężczyzn. Analna stymulacja może być bardzo ekscytująca, a mimo to nie wywołuje orgazmu w ogólnym tego słowa znaczeniu. Często natomiast wywołuje emocje, które są bardzo zbliżone do reakcji na orgazm. To otwiera możliwość bezpośredniego stymulowania prostaty męskiej, co jest niezwykle intensywne i może nawet doprowadzić do spontanicznego wytrysku. Prostata jest tuż za wejściem odbytu, za penisem.

Pod warunkiem podjęcia pewnych środków ostrożności, seks analny może być wykonywany bezpiecznie. Najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę (zwłaszcza jeśli masz wiele partnerów seksualnych) to ryzyko zakażenia HIV (AIDS) i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zabawy analne to najczęstszy sposób na zakażenie się wirusem HIV. Zawsze należy stosować prezerwatywy i rękawice lateksowe podczas seksu analnego (także wtedy, gdy praktykujesz ze swoim własnym partnerem, aby uniknąć uszkodzeń i przenoszenia chorób), nie uprawiaj seksu analnego z więcej niż jednym partnerem w tym samym czasie, myj się bezpośrednio przed i po stosunku i unikaj bezpośredniego kontaktu ust z odbytem w kontaktach z przypadkowymi partnerami. Uwaga na prezerwatywy: zawsze używaj prezerwatywy przeznaczonych do użytku analnego. Są grubsze i silniejsze, a tym samym lepiej dostosowane do większego tarcia i braku lubrykacji. Nawet podczas wkładania palca,najlepiej używać rękawic lateksowych lub prezerwatyw dla ochrony. Podczas rimmingu(stymulowanie okolicy odbytu językiem) używać ślinochronu (alternatywnie wyciąć kawałek lateksu z rękawicy lateksowej i użyć do tego celu).

Pamiętaj, że kał zawiera zarazki. Najgroźniejsze z nich to odmiany bakterii E-coli. Mogą one powodować nudności, wymioty, dur, botulizm i wiele innych chorób, z których część jest śmiertelnych, a nie należą do łatwo dostrzegalnych i diagnozowanych. Objawy mogą przypominać zatrucie pokarmowe. Wszystkie formy zapalenia wątroby mogą również rozprzestrzeniać się za pośrednictwem analnych stosunków seksualnych.

Wiele osób robi lewatywę przed seksem analnego, co może pomóc się „czystym” i zapobiega pewnym wypadkom, ale nie zapobiega chorobom! Okrągłe mięśnie (są dwa z nich, jeden bezpośrednio wokół odbytu a drugi wewnątrz) w okolicy odbytu są silne i oporne. Jednak tkanki bezpośrednio za odbytem i dalej w stronę w odbytnicy i jelit są bardzo wrażliwe i łatwo ulegają uszkodzeniu. Aby uniknąć zranienia lub rozerwania tkanki i innych wpadek ZAWSZE używaj dużo, dużo lubrykantu na bazie wody i nigdy nie aplikuj niczego siłą.

Bądź cierpliwy podczas wkładania przedmiotów do odbytu. Nigdy nie należy używać zabawek, które nie zostały zaprojektowane specjalnie do wprowadzania do odbytu. Nie wkładaj twardych przedmiotów lub wibratorów do odbytu, możesz stymulować jego wejście, ale nie wkładanie ich do środka jest niebezpieczne ze względu na możliwość wślizgnięcia go głębiej.

W przypadku, gdy zabawka „wpadnie” do odbytu, należy natychmiast skontaktować się z najbliższym lekarzem lub odwiedzić ostry dyżur. Może to być kłopotliwe, ale pozwoli uniknąć wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych konsekwencji. Pamiętaj, że prawdopodobnie nie będziesz pierwszą osobą, która doświadczyła takiego nieszczęścia i lekarze, pielęgniarki i sanitariusze widzieli to wszystko (i wiele więcej).

Przy zastosowaniu lewatywy należy używać wyłącznie letniej wody lub – jeszcze lepiej – mleka o letniej temperaturze. Każ niewolnikowi pic dużo wody, tak aby się nie odwodnił. Częste stosowanie lewatywy może powodować uszkodzenia jelit, rozstrój układu pokarmowego lub nadmierną utratę wagi.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?