Inteligentne zabawki erotyczne

Wkraczamy w świat, gdzie seks zabawki dostosowują się do naszego ciała, aby dać nam niezapomniany orgazm i pozwolić nam lepiej poznać nasze potrzeby. Dostajesz precyzyjne wibracje, które dostosowują się do Ciebie.

Znane wam są już zapewne jajka czy inne gadżety, które możemy obsługiwać za pomocą pilota. Ich bezprzewodowość sprawia, że możemy go używać dosłownie wszędzie. Często możemy wykorzystywać je nawet pod wodą.

Na rynku możemy dostać na przykład obsługiwany za pomocą aplikacji na telefon „exerciser” do ćwiczeń ścian miednicy, czyli mięśni Kegla. Pomocny dla osób z problemem nietrzymania moczu, ale wzmocnienie tych mięśni przekłada się bezpośrednio na osiąganie lepszych orgazmów. Dodatkowo z wyglądu jest bardzo dyskretny. Co więcej ściskając exerciser wewnątrz siebie można jednocześnie grać – przenosząc klejnot w aplikacji na telefonie, zdobywając kolejne cele. Widzisz swój wynik i analizę, jak poprawia się twoja sprawność tam na dole 😉 Czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Kolejną techniczną nowinką jest wibrator przypominający węża, którego można wyginać i dostosowywać do swoich kształtów i preferencji. Wygląd jest bardzo dyskretny, a dodatkowo wytwarza on wibracje na całej swojej powierzchni. Jest on zsynchronizowany z odpowiednią aplikacją, dzięki której możemy odkrywać i tworzyć własne pliki drgań, aby spersonalizować doświadczanie przyjemności. Ta aplikacja pozwala bardzo intuicyjnie tworzyć własne kombinacje i przesyłać je bezprzewodowo do wibratora. Pierwsze takie zabawki ukażą się już w okolicach Bożego Narodzenia.

Brzmi ciekawie, a to dopiero początek ewolucji. Na rynku możemy odnaleźć także strap-on dildo, które tętni życiem. Wibrator (wyglądający trochę jak dildo z kulkami gejszy w środku) z trzema silnikami, do których można napisać własny kod i jest on w stanie wibrować wedle naszego uznania. 

W przyszłym roku będziemy też mieli do dyspozycji kolejny innowacyjny gadżet – trójwymiarowe okulary, które sparowane będą z seks zabawką. W ten sposób będzie można wkroczyć w wirtualny świat i uprawiać seks na odległość z partnerem będącym w delegacji czy też z wymarzonym aktorem. 

Mimo, że te zabawki wydają się zaskakujące to przede wszystkim zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Nie są już w protekcjonalnych kolorach, nie kojarzą się z akcesoriami pań do towarzystwa. Są zbudowane z nietoksycznych dla środowiska czy organizmu materiałów, a ich personalizacja sprawić może, że odnajdziemy swoją drogę do osiągnięcia rozkoszy.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?