Korek analny – rodzaje

Chciałbyś/chciałabyś spróbować, ale nie wiesz do końca, jak to się robi? Przeczytaj nasze rady, a z pewnością będziesz chciał/-a to powtórzyć 🙂

Korek analny – co to?
Jak wygląda korek analny? To zabawka erotyczna o stożkowym kształcie, przypominająca sztuczny członek, jednak trochę krótsza. Jeden z jej końców jest w charakterystyczny sposób spłaszczony, dzięki czemu nie wsunie się całkowicie do odbytnicy.
Zatyczki są zrobione z wielu materiałów, w wielu kształtach, kolorach czy rozmiarach. W sklepach dostępne są także jej wibrujące wersje. Na rynku możemy znaleźć korki analne specjalnie przeznaczone dla mężczyzn, które są wygięte tak, by dawać przyjemność, masując prostatę.
Odbyt należy do miejsc bardzo wrażliwych i erogennych. Poddawanie stymulacji przestrzeni wokół niego, zapewnia nowe, ekscytujące wrażenia.

Korek analny – rodzaje

Różnorodność korków analnych jest ogromna. Tym bardziej, że jest to produkt zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Używany podczas seksu przez mężczyznę stymuluje prostatę, natomiast stosowany przez kobietę zapewnia dodatkową przyjemność mężczyźnie (jest wyczuwany poprzez delikatną ściankę dzielącą odbyt i waginę), a także zwiększa doznania jego partnerki.

Silikonowy korek analny dla początkujących → na początku przygody z pieszczotami analnymi, polecamy małe korki analne. Na rynku możemy znaleźć modele zakończone otworem na palec, co umożliwia wygodne manipulowanie zatyczką. Należy jednak upewnić się, czy nie mamy uczulenia na któryś z materiałów, co wywołałoby nieprzyjemne uczucie pieczenia i swędzenia.
Miękki korek analny → na rynku znaleźć możemy korki analne, które dostosowują się do warunków panujących w odbycie, wyginając się i kurcząc. To dobra opcja na pierwszy raz, kiedy nie jesteśmy pewni naszych oczekiwań bądź rozmiaru, który powinniśmy wybrać.

Połączenie korka z koralikami analnymi → zabawka dla bardziej zaawansowanych. Delikatnie rozszerzające się kulki na korku pobudzą kolejne strefy erogenne i potęgują nieznane wcześniej doznania.

Wibrujący korek analny → jak już wspominaliśmy, w sklepach znajdziemy także wibrujące zatyczki, które wyjątkowo potęgują doznania. Możemy zakupić wibrujące korki analne w wielu wersjach, z różnymi rodzajami drgań i intensywności.


Do zabawy zatyczkami analnymi niezbędny jest odpowiedni żel nawilżający.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?