Kulki gejszy

Kulki gejszy

Kulki gejszy to przyrząd, który zyskuje w Europie coraz większą popularność. Są to na ogół dwie, trzy lub cztery wykonane z silikonu, metalu lub srebra kulki połączone ze sobą sznureczkiem, który ułatwia ich wyciąganie, bądź materiałem. Ta erotyczna zabawka wywodzi się z Japonii, gdzie już w XIX wieku była wykorzystywana przez niezamężne kobiety przygotowujące się do wejścia w związek małżeński. Kulki gejszy bowiem nie tylko dostarczają mnóstwa przyjemności kobiecie, ale, dzięki ćwiczonym przez nim mięśniom dna macicy (tzw. mięśniom Kegla), pozwalają kochance na wyjątkowo silne uściski penisa partnera. I to do tego stopnia, że dobrze wytrenowane mięśnie pozwalają na doprowadzenie kochanka do orgazmu bez ruchów frykcyjnych!

Mięśnie Kegla

Mięśnie Kegla to te, które otaczają pochwę, cewkę moczową i odbytnicę. Dzięki dwu prostym metodom możesz sama odnaleźć je w swoim ciele.
Metoda 1
Podczas sikania powstrzymaj strumień moczu – mięśnie Kegla to właśnie te, które są Ci do tego potrzebne. Pamiętaj, że to nie jest dobry sposób na ćwiczenie tych mięśni – wstrzymywanie moczu jest szkodliwe dla zdrowia, gdyż jeśli pęcherz nie jest całkiem opróżniony, może dojść do zapalenia dróg moczowych.
Metoda 2
Połóż się na łóżku i włóż do pochwy dwa palce. Następnie napnij mięśnie – poczujesz ich ucisk na palcach. Jest to też dobry sposób, by po dłuższym okresie ćwiczeń przekonać się, jak bardzo mięśnie się wzmocniły.

Stosowanie

Kulkom nadany jest kształt umożliwiający jak najłatwiejsze wprowadzenie ich do pochwy. Jeśli pochwa jest sucha, powinno użyć się lubrykantu na bazie wody. By je włożyć, stań i oprzyj jedną nogę na podwyższeniu, np. na wannie lub krześle, a następnie wprowadź kulki — powinny znajdować się głęboko, tak jak tampon, by uniknąć poczucia dyskomfortu i uruchomić odpowiednie mięśnie. Prawidłowo jedna kulka powinna przylegać do szyjki macicy, zaś drugą powinny przytrzymywać mięśnie pochwy. Samo przytrzymywanie ich sprawia, że mięśnie Kegla wzmacniają się. Jeszcze bardziej efektywne jest wykonywanie ćwiczeń fizycznych z kulkami wewnątrz.
Na początku utrzymanie kulek może sprawiać trudność, ale wytrwałości! Jeśli będziecie ćwiczyć regularnie, kulki niedługo przestaną być źródłem dyskomfortu, aż oswoicie się z nimi na tyle, że będziecie mogły trzymać je w środku także podczas wykonywania codziennych czynności — kulki mogą znajdować się w środku od kilku minut do dwu–trzech godzin dziennie. Do takich ćwiczeń z pewnością zmotywują Was szybkie efekty, które można zauważyć już po sześciu tygodniach stosowania. A zalet stosowania kulek jest naprawdę dużo!

Zalety

Choć utrzymywanie kulek może być na początku wyzwaniem, to już od początku jest także źródłem przyjemności! Kulki są przyjemne w dotyku i stymulują miejsca erogenne. Mało tego, nie tylko zapewniają przyjemne doznania podczas ich wkładania, ale zwiększają przyjemność z seksu na stałe! Wielu kobietom najwięcej przyjemności podczas stosunku sprawiają ruchy penisa dotykające mięśni dna miednicy, reagujące na rozciąganie. Kiedy mięśnie te stają się twardsze i większe — co sprawia, że pochwa jest ciaśniejsza — zwiększa się też na nich ilość zakończeń nerwowych, co daje dostęp do nieznanych dotychczas rozkoszy. Znana jest historia pani Simpson, nałożnicy króla brytyjskiego, która miała tak sprawne mięśnie pochwy, że „właściciel zapałki czuł się posiadaczem kubańskiego cygara”.
Dla wielu kobiet jeszcze ważniejsze od poprawy życia seksualnego mogą okazać się dobroczynne efekty zdrowotne stosowania kulek. Tych jest naprawdę dużo. Ćwiczenie mięśni dna miednicy poprawia ich elastyczność, pomaga w problemach z trzymaniem moczu i kału i zapobiega wypadaniu pochwy oraz odbytu. Ćwiczenia te są też bardzo polecane dla kobiet spodziewających się dziecka oraz już po porodzie — dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla sprawiają, że poród jest łatwiejszy, a regularny trening po porodzie pomaga przywrócić sprawność tych mięśni.
Same widzicie, że zalet stosowania kulek gejszy jest cała masa. Nie tylko dostarczają natychmiastowej przyjemności, ale na stałe poprawiają jakość życia seksualnego i posiadają wiele efektów prozdrowotnych. A ceny najtańszych produktów zaczynają się już od dziesięciu złotych!

Przekonaliśmy Cię do spróbowania? Zakup kulki już dziś: http://webep1.com/Zobacz/To?a=19811&mp=2158&r=LzM3LWt1bGtpLWdlanN6eS1qYWprYQ2

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?