Strapon – zabawka dla każdej pary

Słowo strapon brzmi dość zagadkowo i mało kto wie, że jest to po prostu wibrator lub dildo, które zamocowane jest na paskach. Paski te mocuje się na biodrach, dzięki czemu wibratora nie trzeba przytrzymywać ręcznie. Mamy wrażenie, że Twojej twarzy już maluje się uśmiech zadowolenia. Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, co to znaczy – można uprawiać nieokiełznany seks w każdej wersji.

Strapon, czyli przyjemność dla każdego

Nie ma żadnych ograniczeń, co do używania straponu. Z zabawki tej korzystają zarówno pary homo jak i heteroseksualne. Strapony używane są przez gejów dla zintensyfikowania przyjemności, przez lebijki, po to, żeby odczuć satysfakcje z prawdziwej penetracji, a także przez pary hetero, które chcą raz na jakiś czas zamienić się miejscami. Wbrew pozorom kobieta może sprawić facetowi ogromną przyjemność uprawiając z nim seks analny i to wtedy, kiedy to ona jest stroną czynną.

Rodzaje straponów

Strapony występują w niezliczonej ilości wersji. Na rynku dostępne są takie przeznaczone specjalnie dla kobiet, które drażnią łechtaczkę, a co za tym idzie dostarczają rozkoszy obu stronom. Możemy kupić również wersję męską, w której można dosłownie schować swojego penisa (strapony takie dobrze sprawdzają się w przypadku, kiedy facet jest skromnie wyposażony przez naturę). Strapony występują, jako zwyczajne dilda do podwójnej penetracji, a także, jako skomplikowane uprzęże z majtkami, które zapewniają nieziemski poziom wrażeń.

Jak korzystać ze straponów?

To bajecznie proste. Zakładasz i działasz, nie ma tu żadnej filozofii. Większość straponów posiada bardzo realistyczne wykonanie, kształt wielkość oraz zastosowanie cyberskóry sprawiają, że stosunek niczym nie ustępuje temu, przy którym udział bierze prawdziwy penis. Te zabawki to doskonała alternatywa dla Pań, które są już znudzone życiem seksualnym i chciałyby spróbować czegoś innego, stanąć w roli dominatorki i dosłownie dobrać się swojemu facetowi (bądź swojej kobiecie) do tyłka. Ekskluzywne modele straponów wykonane są tak, że podczas ich używania nie występuje żaden dyskomfort, pchnięcia mogą być tak naturalne, jak byśmy operowali częścią własnego ciała.

Polecamy wszystkim choć raz spróbować seksu ze straponem. Widok zwijającego się z przyjemności partnera i odgłos jego jęków, to najlepszy dowód na to, że to małe udogodnienie, może zdziałać cuda. Nie musicie zaczynać od razu od drogich wersji sprzętu, spróbujcie czegoś tańszego, a kiedy taki seks wam się spodoba, przesiądziecie się na coś zaawansowanego i z pewnością szybko tego nie porzucicie.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?