Pomysły, które podgrzeją waszą grę wstępną

Gra wstępna to jeden z najważniejszych elementów zdrowego pożycia seksualnego – niemal równie ważne, jak sam seks! Odpowiednia gra wstępna z partnerem sprawi, że przejdziecie na głębszy poziom – a to zwiększy Twoją przyjemność. Szczególnie jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej gry wstępnej lub chcesz spróbować czegoś nieco innego, nasze wskazówki okażą się bardzo przydatne. Podzieliliśmy je na specjalne strefy, na których możesz się skupić, aby rozgrzać partnera.

Włosy

Skóra głowy jest zakończona wieloma nerwami, które sprawiają, że bawiąc się włosami możesz podkręcić temperaturę partnerowi. Szczególnie mężczyźni lubią bawić się włosami kobiet. Wejdźcie razem pod prysznic lub do wanny i umyjcie sobie nawzajem włosy. Nie zapomnijcie o masażu głowy.

 

Nogi

Nie ma znaczenia, czy Twoim nogom trochę brakuje do ideału, jest kilka miejsc, których pieszczoty podnoszą temperaturę. Należą do nich palce u stóp, kostki, spód kolan. Najlepiej zacząć od palców. Powoli masuj stopy, palce i kostki, a następnie przejdź do całowania i przekąsek. Poproś partnera, aby powoli podniósł nogi, koncentrując się na spodzie kolan, które są bardzo wrażliwe. A potem podążaj w stronę ud …

 

Uszy

Czy wiesz, że płatki uszu, szczególnie miejsce za uchem, jest bardzo wrażliwym punktem? Możesz podniecić partnera całując ucho, płatki uszne czy miejsce za uchem. Niektóre kobiety są nawet w stanie osiągnąć orgazm wyłącznie za pomocą pieszczot okolic ucha, nie naciskaj jednak na swoją partnerką. Niech po prostu cieszy się wrażeniami.

 

Plecy

Często zaniedbywane miejsce, ale poświęcenie im trochę uwagi może naprawdę pomóc zaspokojeniu seksualnemu.Plecami można się bawić dowolnie: masaż, obrysowanie, całowanie, lizanie … I można to robić jednocześnie podczas gry z łechtaczką palcami lub wibratorem.

Brzuch

Być może dlatego, że często ukrywamy nasz brzuszek, kiedy już zostanie dotknięty, może wydawać się to niesamowicie podniecające. Przede wszystkim nie martw się o rozstępy lub boczki. Zrelaksuj się i ciesz się pieszczotami. Poproś partnera, aby delikatnie pocałował i pieścił Twój brzuch.

 

Pachy i piersi

Każda część ciała, która ma choć odrobinę włosów jest szczególnie wrażliwa. Przekonaj partnera do całowania i pieszczenia skóry wokół pach i pod piersiami, które są bardzo wrażliwe na dotyk. Zabawa temperaturą szczególnie dobrze działa w tych obszarach, dlatego poproś partnera, aby zaopatrzył się w kostki lodu lub rozgrzewający olejek do masażu.

 

Szyja

Ta erogenna strefa może wysyłać dreszcze od góry do dołu, ponieważ nerwy wokół tego obszaru są połączone z nerwami w narządach płciowych. Dlatego też zacznij od rysowania bardzo małych kręgów palcem wzdłuż szyi i zwiększaj kręgi. Skończ, całując i liżąc.

 

Tors

Ukształtowany w kształcie litery V obszar między kościami biodrowymi idący w dół do jego pachwiny jest bardzo wrażliwym miejscem dla mężczyzny. Dlatego warto też zaopiekować się tym miejscem. delikatnie całuj i pieść go tam, jednak nie pozwól namówić się na dalsze kroki. Niektórzy mężczyźni lubią dość silny masaż w tym obszarze, co może pomóc w jego erekcji.

 

Dłonie i palce

Są to jedne z najbardziej wrażliwych części ciała, a wielu ekspertów uważa, że istnieje związek między długością palca środkowego a jego libido! Pokaż mu dokładnie, jak chcesz traktować jego penisa, jeśli zamierzasz podarować mu seks oralny, pieszcząc jego dłonie i palce. Chwyć palce z różną intensywnością, pieść jego dłonie, całując je i liżąc.

 

 

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?