Popularne fetysze – które kręcą nas najbardziej?

Jesteś fetyszystą? To nic złego! Każdy z nas ma przecież coś takiego, co doprowadza do erotycznego szaleństwa! Stopy, dłonie, a może czerwona szminka? Jego spocona koszulka po intensywnym treningu? Jak się okazuje, wiele z obiektów naszych uwielbień ma podłoże nie tylko czysto hedonistyczne, ale również uzasadnione biologicznymi aspektami. Dowiedz się, które popularne fetysze chodzą również po Twojej głowie! Czy znasz ich prawdziwe nazwy? Ostrzegamy, że niektóre z nich mogą połamać język! 🙂

 

Przeglądamy popularne fetysze z sieci!

DEFINICJA DLA WNIKLIWYCH: Fetyszyzm to rodzaj parafilii seksualnej, który polega na uzyskiwaniu seksualnej satysfakcji głównie (albo wyłącznie) w wyniku kontaktu z obiektem, który nas pobudza – fetyszem.

 

Altocalciphilia

Znany i lubiany przez obie płcie, a przy tym zdecydowanie najbardziej powszechny fetysz kobiecych szpilek podczas seksu. Kiedy kobieta ma je na nogach, dotyka nim mężczyzny – ten szaleje.

 

Nasofilia

Jest wielu mężczyzn, dla których największą przyjemnością staje się wąchanie nieseksualnych części ciała – włosów, pach, stóp, szyi. Dla wielbicieli badania ciała kobiety nosem, najbardziej atrakcyjny jest naturalny zapach tych miejsc lub delikatnie otulony wonią balsamu do ciała, kwiatowego szamponu lub innych. Mocne perfumy mogą zaburzać ten efekt.

 

Masochizm

Bardzo znanym i coraz częściej praktykowanym fetyszem jest masochizm, czyli zadawanie bólu, poniżanie i zniewolenie. Istnieją mężczyźni, którzy tylko wtedy, gdy kobieta ich bije i poniża, osiągają pełne zadowolenie. Jako ciekawostkę warto dodać, że najbardziej niebezpieczną formą masochizmu jest…

 

Asphyxiophilia

Podduszanie. Uczestnicy podczas masturbacji pozbawiają się tlenu.

 

Urofilia

Istnieje również fetysz, który dla wielu może okazać się zbyt obrzydliwy. Jednak niektórzy nie osiągną pełnego zadowolenia seksualnego, jeśli nie oddadzą moczu na swojego partnera albo go nie wypiją.

Pluszofilia

Są też ludzie, których pociągają pluszowe zabawki i pluszowe kostiumy. Jedni wolą przebieranki, inni zaś wykorzystują pluszowe zabawki do zaspokajania się. Jako że popularne fetysze warunkują większy popyt, w sex-shopach internetowych (i nie tylko!) można znaleźć baśniowe, pluszowe, wiernie odwzorowane kostiumy dla obu płci. Do wyboru, do koloru!

 

Klizmafilia

Mówi Wam to coś? To również dla wielu bardzo obrzydliwy rodzaj fetyszyzmu. Jednak fanów tego typu “zabaw” wciąż przybywa. Klizmafilia to nic innego jak osiąganie satysfakcji seksualnej poprzez stosowanie doodbytniczych wlewów.

Tak. Klizmafilów podnieca ich lewatywa!

 

Agrofilia

Agrofile osiągają pełnię satysfakcji seksualnej, gdy bzykają się w miejscach publicznych. Bez znaczenia, czy jest to galeria handlowa, czy zaciszny park “pod chmurką”.

 

Triolizm – zwycięzca w kategorii popularne fetysze w sieci!

Oto najbardziej lubiana i wspominana forma fetyszyzmu, choć jej prawdziwą nazwę właściwie mało kto zna. O czym mowa? O popularnym trójkąciku, rzecz jasna, zarówno w konfiguracji MFM (male-female-male), jak i FMF (female-male-female).

Zobacz jeszcze: Sex gadżety dla fetyszystów!

Źródło i inspiracja: bisex.com.pl

Popularne fetysze – które kręcą nas najbardziej?

5 (100%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?