Jak smakuje seks po zdradzie?

 

To zupełnie inne doświadczenie.

Kiedy para decyduje się iść do przodu razem, gdy jedno z nich miało romans, to ważny krok. Nie jest to łatwy proces, a czas na pozbieranie się może wykazać każdy aspekt ich związku – w szczególności ich życie seksualne.

Powrót do sypialni może być istotnym sposobem, w jaki para odbudowuje zaufanie, ale seks przynosi tak wiele emocji, że pary muszą być przygotowane na nowe realia związane z seksem w ich relacji po zdradzie.

Jak ponownie nawiązać relacje po tym, jak jedna osoba zdradziła?

 

  1. To nie będzie taka sama relacja jak kiedyś.

Jeśli próbujesz posuwać się naprzód po romansie, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że twój dawny związek zniknął. I nie wróci.

Na czym musisz się skupić, to nowy związek, które będziecie budować razem. I to dotyczy również twojego życia seksualnego. Nie zakładaj, że seks będzie taki sam jak przed romansem.

 

  1. Musisz poczekać, aż powróci zaufanie.

Seks jest oczywiście niesamowicie intymnym doświadczeniem, więc emocje są duże. Jeśli twój związek nie powrócił do punktu, w którym możecie przebywać ze sobą nie denerwując się, możesz zwolnić i pozwolić, by ciśnienie nieco opadło, zanim wrócisz do sypialni.

 

  1. Jeśli czas jest właściwy, seks może być ogromnym źródłem uzdrowienia.

Naprawdę tak może być. Seks może mieć fizyczną i emocjonalną moc, w której słowa często nie wystarczają. Wracając do sypialni i spędzając czas ze swoim partnerem seksualnie, może być jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie więzi, która kiedyś was łączyła.

 

  1. Musisz ponownie nadać priorytet Twojemu życiu seksualnemu.

Ponieważ seks może być tak uzdrawiającym doświadczeniem dla par, które starają się wyleczyć z romansu, musisz upewnić się, że faktycznie uprawiacie seks w tym okresie. (Jeśli wszyscy są na to gotowi.)

To oznacza, że ​​para musi być dobra w inicjowaniu seksu, sprawianiu, by seks był priorytetem, a nawet byciem odrobinę odważniejszym w sypialni. Musisz pokazać sobie, jaką rolę będzie odgrywać seks w twoim “nowym” związku.

 

  1. Będziecie musieli porozmawiać o tematach tabu.

To nie jest łatwe, ale kiedy naprawiasz swój związek po zdradzie, będziesz musiał porozmawiać o niektórych zachowaniach, które ułatwiły romans. Najpierw musicie zająć się tym, co dokładnie spowodowało naruszenie zaufania. Będziesz musiał spróbować to zrozumieć.

I to będzie trudne, ale zdecydowanie będziecie musieli porozmawiać o tym, co się stało w trakcie romansu. Całkowita uczciwość jest ważna, jeśli chcecie się zejść i zacząć ufać sobie nawzajem w sypialni (i przez resztę życia).

 

  1. Miej oko na dysfunkcje.

Powinieneś wiedzieć, że dysfunkcje seksualne pojawiają się często po niewierności, więc musisz wziąć to pod uwagę, próbując naprawić swój związek. Mężczyźni mogą doświadczać problemów z erekcją, kobiety mogą mieć problemy z pobudzeniem – nie wpadaj w panikę, jeśli takie problemy wystąpią (nawet jeśli nigdy wcześniej nie miało to miejsca w twoim związku).

Te rzeczy zdarzają się w okresach zamieszek i stresu. Musicie być cierpliwi wobec siebie nawzajem i być bardzo świadomymi i wyrozumiałymi w tej kwestii. Jeśli napotykasz problemy z wydajnością lub seks wyzwala niezdrowe wspomnienia z romansu, możesz zwolnić i dać sobie więcej czasu na wyleczenie.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?