Zabawki erotyczne dla par

Po co w ogóle parze zabawki? W końcu mają siebie nawzajem do dyspozycji.

Otóż zabawki erotyczne są fantastycznym i niedrogim sposobem na urozmaicenie swojego życia seksualnego bez wychodzenia poza związek lub zapraszania osób trzecich do łóżka. Ponieważ obie te metody mogą przyczynić się do komplikacji, które mogą doprowadzić do rozpadu związku, zabawki są dla nich bezpieczną alternatywą. Chociaż niektórzy mężczyźni mogą uważać zabawki erotyczne jako zagrożenie dla swoich umiejętności, badania wykazują, że coraz więcej par decyduje się na urozmaicenie związku właśnie w ten sposób.

W 2014 r. FHM (amerykański magazyn dla mężczyzn) przeprowadził badanie 5000 mężczyzn, aby odkryć ich poglądy na temat zabawek erotycznych. Badania potwierdziły, że mężczyźni nie tylko otworzyli się na korzystanie z seks zabawek, ale niektóre z nich nawet bardzo przypadły im do gustu. W rzeczywistości, według badania, 51% mężczyzn ma w domu akcesoria erotyczne, a najbardziej popularnym gadżetem był wśród nich pierścień wibrujący na penisa.

Co ważniejsze, 69 procent badanych mężczyzn powiedziało, że chętnie pozwoli swojemu partnerowi na zabawę seksualną, a 60 procent twierdziło, że używali zabawki ze swoim partnerem i to doświadczenie było dla nich bardzo przyjemne. Tylko 4 proc. stwierdziło, że zabawki seksualne są dziwne. Przez pryzmat tych kilku lat od przeprowadzenia badania mamy nadzieję, że 4% grupa zmalała do 0 😉

 

Wibrator

Klasycznie, a jednak skutecznie. Każda para powinna mieć w szafce nocnej wibrator. A najlepiej kilka różnych 😉 Na rynku dostępnych jest wiele odmian wibratorów, o różnych kształtach i materiałach. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Zapewne głównie znacie je z zabawy solo, ale w sexshopach możecie dostać również modele wibratorów dla par.

Są one specjalnie zaprojektowane, aby sprawić przyjemność Tobie i Twojemu partnerowi, a jedyne co musisz zrobić, to wsuwać wibrator wewnątrz pochwy podczas gdy ty i twój partner kochacie się, a oboje doświadczycie niesamowitych wrażeń wibracyjnych.

Zakup jednego z tych wibratorów, które mogą być używane przez pary, to świetna inwestycja, która zmaksymalizuje przyjemność zarówno Twoją, jak i Twojego partnera.

 

Pierścienie wibracyjne

Zdecydowanie podwoi Twoje odczucia podczas seksu. Może wygląda niepozornie, ale działa cuda 😉 Wystarczy wsunąć pierścień na penisa mężczyzny i cieszyć się jego funkcjami. Poczujesz intensywne wibracje na łechtaczce, podczas gdy on doświadczy zmysłowej przyjemności z mniejszego pierścienia, który dotyka jego jąder.

Co więcej, ścisły obwód pierścienia sprawi, że Twój mężczyzna będzie mógł wytrzymać znacznie dłużej.

 

Jadalna farba do ciała
Zapomnij o deserze i zliż smakowity sos prosto z ciała swojego mężczyzny. Ta pyszna zabawka erotyczna jest szczególnie przydatna, jeśli masz ochotę na coś słodkiego. Po romantycznej kolacji i ruszajcie więc do sypialni.

Wysmaruj swojego partnera po całym ciele i zacznij powoli zlizywać farbę tam, skąd się najmniej spodziewa. Następnie przenieś się do bardziej erogennych miejsc, dopóki nie będzie już mógł doczekać się rozpoczęcia prawdziwej akcji.

Używając farby jadalnej, upewnij się, że naprawdę robisz to powoli, ponieważ tworzenie napięcia jest kluczowe – im dłużej trwa, tym lepszy efekt końcowy.

 

Spanking

Spróbujcie trochę ostrzejszej gry 😉 Łagodny spanking może być ciekawą zabawą i “niegrzecznym” doświadczeniem dla Was. Przełam swoje zahamowania i potraktuj swoją partnerkę, jakby była naprawdę niegrzeczną dziewczynką. Możecie też zamienić się rolami. Zakupcie packę lub pejcz i zacznijcie odgrywać swój scenariusz. Więcej na ten temat możecie znaleźć pod linkiem: https://strefaprzyjemnosci.pl/spanking/

 

Wibrator zdalnie sterowany
Wibrator zdalnie sterowany to idealna zabawka erotyczna dla par, które dzielą spore odległości lub muszą się rozstać na jakiś czas. Dawanie pełnej kontroli partnerowi może naprawdę podnieść temperaturę w sypialni – po prostu daj mu pilot i niech się bawi, podczas gdy Ty cieszysz się doznaniami.

Oczywiście możesz również wybrać inną wersje i skorzystać z wibratora będąc z partnerem. Wyobraź sobie, że udajesz się na imprezę z małym wibratorem, schowanym w majtkach, podczas gdy twój partner steruje nim 15 metrów dalej …

To doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!

 

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?