Afrodyzjaki – erotyczny sekret natury!

Afrodyzjaki – erotyczny sekret natury!

5 (100%) 1 vote

Każdy z Was zapewne słyszał o różnego rodzaju afrodyzjakach, dedykowanych zarówno dla niej, jak i dla niego. Jednak czy na pewno wierzysz w ich działanie? Jak dobrać odpowiednie afrodyzjaki dla siebie lub partnera? I wreszcie – na czym polega ich aktywność? Postaramy się podpowiedzieć Wam, jakie specyfiki będą najlepsze.

Czasami sytuacja wymaga nieco… podkręcenia. To właśnie w tym celu stosuje się różne afrodyzjaki i to już od wieków. Niektóre z nich dokładnie zbadano i zatwierdzono ich aktywność, inne działają oczywiście tylko wtedy, kiedy wierzysz w ich siłę.

Na lepszą erekcję, wyższe libido… afrodyzjaki!

Afrodyzjak, czyli…?

Za Afrodyzjaki uważane są wszelkie środki, które pobudzają pożądanie, a także wzmacniają przyjemność odczuwaną z seksu. Mogą działać na różne zmysły, pobudzać ukrwienie stref intymnych, zwiększać wydzielanie serotoniny, czyli hormonu szczęścia… Nazwa pochodzi oczywiście od greckiej bogini miłości – Afrodyty.

Jakie afrodyzjaki będą odpowiednie?

Większości afrodyzjaki mogą kojarzyć się z niebezpiecznymi specyfikami w stylu popularnej ostatnio „hiszpańskiej muchy”. (Hiszpańska mucha to sproszkowane chrząszcze.) Preparat przez wielu użytkowników ceniony jest za skuteczność. Uważajmy jednak, bo erekcja może być długa i bardzo bolesna. Korzystajmy tylko ze sprawdzonych afrodyzjaków, najlepiej tych pochodzących prosto z natury. Specyfikami niewiadomego działania i pochodzenia łatwo się zatruć, a nawet uszkodzić nerki czy układ pokarmowy.

Co więc wybrać?

Zadbajmy o to, by korzystać z afrodyzjaków naturalnych i bezpiecznych. Najlepiej będzie zaopatrzyć się w te smaczne i zdrowe, które pomagają nam się zrelaksować, a także „poczuć miętę” do partnera czy partnerki 😉
Afrodyzjak ma wzbudzić w nas ogień – spróbuj jak działa masaż erotyczny, zapach świec, pyszne jedzenie, owoce morza, chilli i zioła… To właśnie te afrodyzjaki są uznawane we wszystkich kulturach za najlepsze.

Naturalne afrodyzjaki, czyli…?

Anyż – pierniczki z dodatkiem miodu i anyżu rozpalą każdego. Ta niesamowita przyprawa była wykorzystywana podczas uczt w starożytnym Rzymie.

Szafran – najdroższa przyprawa, pozyskiwana ze specjalnego rodzaju krokusów. Jeśli przez tydzień będziemy spożywać odrobinę szafranu, to bez trudu staniemy się napaleni, rozgrzani i chętni na igraszki.

Czekolada – wiadomo, że zawiera ona składniki, które nas pobudzają, uwalniają hormon przyjemności i szczęścia.

To jedne z najbardziej znanych, naturalnych afrodyzjaków. Sami poszukajcie tych ulubionych i najbardziej skutecznych, które obudzą w Was prawdziwych demonów seksu!

 

Źródło: gej-porno.pl

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?